Ben buraya neden çıktım, nasıl çıktım?

Gördünüz, yürüdüm ve çıktım.

Ya hani öğretmen serbest konulu bir kompozisyon yazın der de aklına bir şey gelmez ya, işte öyle bir şey oldu bu site. Ne tarafa çeksen o tarafa gelecek ama ne tarafa çekmek istediğine karar vermiyorsun. Kör şeytan diyor çıkart A4 kağıda “FORMAT ATILIR, PROĞRAMLAR YÜKLENİR, MÜZİK OYUN ATILIR” diye, as sitenin girişine. Yok yok cool olmaz bu.

Buradan sonra yazılanları okuyacaksanız ve cinsiyetiniz “kadın”, “kız” kategorisinde ise lütfen düzenli olarak şırınga ile testosteron hormonu almış Rüzgar Erkoçlar gibi davranınız.

Cool olması için takım elbise ile fotoğraf çektirip, parada ağır bir yerin şey (mekan, araba vs.) önünde fotoğraf çektirmek gerekir. (Tam bir Mega Holdings sığırlığı. Çok dev zenginim ben, dev parlar var.)

Cidden bu adamlar böyle yapınca cool olduklarını mı sanıyorlar lan. Bak merak ettim şimdi. Bir de bir yere site yaptırıp çok dev bir webmaster’ ım ben nidaları falan. Ahahahahaha. Dur güleyim biraz. Ahahahahah. AHahahahahahaha. Bildiğin saadet zincirinin elit görünen versiyonusunuz lan kekolar. Ahahahahah. Bu kadar yeter tamam.

Velhasıl ne yapsak bilmiyorum. Birilerine mi sataşsam, yoksa çiçek böcek falan mı? Yoksa din&siyaset mi? Ulan elin adamı yurt dışında bilim teknoloji vs. paylaşır. Aslında bu tür şeylerde en güzel tutunma yöntemi daha önceden tutmuş bir projeyi taklit etmek. Ama kanımda yok işte. Sırf babamları taklit etmemek için ayakta değilde amuda kalkarak işeyen birisiyim ben. Şaka şaka. Zor oluyor öyle.

Ama taklit ve kopya olayları bana hep itici gelmiştir, kime söylesem inanmaz, tüm eğitim öğretim hayatım boyunca kopya çekmiş birisi değilim. Mümkün olmayan bir şey gibi değil mi? Yok yok çekmedim. Tek kopya serüvenim Lise 2′ de bir dua ezberleyemediğim için olmuştu onda da hoca sıranın altındaki kağıdı görüp “Günah olum çarpılırsın, bu derste kopya çekilir mi?” demişti. Ben de .öt olmuştum tabi. şimdiki din hocaları öyle değil tabi, adam islamiyetten daha hızlı yayılıyor.

Biraz müzik dinleyin. http://mubx.net/?artist=Kendrick-Lamar&track=Poetic-Justice-(feat.-Drake)

Bir de böyle artistler var he. “Çok güzel müzikler dinliyorsun ya tebrikler” denmesini falan mı bekliyor anlamıyorum. Yav sığır, dinle kapat işte. Yabancı dinleyince daha bir cool göründüğünü sanıyor sığırpentaoksit. Ulan komşusunun tavuğuna tecavüz ederken yakalanınca sadece arkadaşız diyen bir adam yaşıyor bu ülkede. Sen hangi cool luktan bahsediyorsun. Biz sadece Allah’ ın kuluyuz diyip “siyasete” de girebiliriz. Din değil bu siyaset.

Tüm ülkenin elektriği gider (daha sebebi bulunamadı), savcı öldürülür (bir anda kapandı bu konu ne oldu ki? üzerinden de 10 adet kurşun yarası çıkmıştı. Sadece 3 adet yara teröristlerin silahına ait falan demişlerdi. Allah Allah, neyse gerekirse 8 füze atarız.),

Ulan ne diyecektim ben. Neyse hadi ben görüşürüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.