Hakkımda

1990 Tokat doğumlu, Afyon Kocatepe Üniversitesindeki Malzeme Bilimi ve Mühendisliği bölümünden mezun, sarışın, 182 cm boylarında (bu aralar kilo almışım söylemeyeceğim o yüzden ehehee) standart(bold(K)) bir insan.

Önce şu kimsenin umrunda olmayan antipatik bilgileri aradan çıkartalım.
“ya ben şu kitapları çok seviyoruaaaam, şu filmi çok beğendaaaam, herşaaayim pörfeeekkkt. çok manyak gibi kaçırılmaması gereken deli insanım, spor müzik tiyatro heykeltıraş ressamlık hepsi var ve bir dünya iyisiyim”

Eğitim
Liseyi Bursa’ da Düz Lise Sayısal bölüm öğrencisi olarak mezun oldum.
Mezun olduğum sene Afyon Kocatepe Üniversitesi Mal.Bil.Müh bölümüne başladım.

İlk stajımı Bursa Çimento Fabrikasında yaptım. Çok güzel bir deneyim oldu benim için. (yalan)

Sonraki stajımı Presmetal AŞ firmasında yaptım.

Staj bittikten sonra iş başvurusu yaptım. Olumsuz geçti. Matbaa’ nın Osmanlı’ ya geç gelmesi bahane gösterildi!!! Zaten pek sevmemiştim de o zamanlar çok yapmacıktı herkes. Sonra bir sabah çalışmak istiyoruz, gelin evraklarınız ile beraber dediler. Müteakibinde aynı firmada kalite mühendisi olarak görev yaptım. Celp dönemi gelince verdim dilekçeyi tüm haklarımı alarak ayrıldım. Askere gittim geldim (yedek subay olarak uyandıriim.). Bir gün aradılar gel çalışalım. Dedim olur. O gün konuştuk görüştük anlaştık hop bir süre sonra yine başladım. Bölüm olarak Kalite’ den farklı oldu. İlk zamanlar zor alıştım ama şimdi mevcut bölümde şef pozisyonuna ite kaka yükseltildim. (memnun değilim bu kadar basit olmamalı)

Öyle işte lan ne diyeyim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.