Tahrik

Fiziksel açıdan bakmak gerekirse harekete geçirme, hareket edecek “şey”e devamlı güç sağlanmak anlamlarında kullanılan bu kelime, coğrafyamız üzerinde bilimsel bir şey olmadığı için sadece sokakta yürüyen kadının/kızın istediği şekilde giyindiğinde erkeğe yaptığı şey olarak öğrenilmiştir.

O kadar iğrenç bir durum ki kadınlar için. O kadar küçük düşürücü o kadar toplumdan aşağılayıcı bir düşünce ki… Bir erkeği tahrik etmemek için tahrik eden yerlerin gizlenmesi. Yani saç, el, yüz vs. Normalde de her erkekte olan şeyler yani.

Olaya biraz daha tersten yaklaşmak gerekirse, ya kadın erkeğin saçından tahrik oluyorsa? Bu durumda erkeğin başını mı kapatmalıyız? Ha siz “dur mendebur kadın nasıl tahrik olabilir? o sadece çocuklara analık yapacak, kocasını tatmin edecek. dünyada başka bir görevi yok!” diyorsanız zaten pek laf anlatılacak bir değeriniz yoktur benim için. Gebermeniz en büyük temennim. Ocağınıza ateşler düşsün, birliğiniz bozulsun.

Araplara (Arap Yarım Adasına) sürekli olarak peygamber gelmesinin tek bir sebebi olabilir. Gerçekten, ama gerçekten o kadar iğrenç mahluklar ki bir türlü düzelemiyorlar. Hoş Windows’ u çalışan en iyi ayarlarla yeniden başlatabilecek bir tanrı neden sürekli fix çıkarır onu da anlayabilmiş değilim.

Bir soru, erkekler tahrik olmasın diye kadınları dolma gibi sarıp sarmalamak yerine, saçtan, elden, ayaktan tahrik olan erkekler hadım edilse falan din şuan nasıl olurdu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.