İğrenç Youtuber Sürüsünden Kurtulma Rehberi

“Merhaba arkadaşlar, Ben Olgun. Kanalıma hoş geldiniz. Bugün sizlerle slime in içinde dönen stres çarkını kızgın bıçakla kesme çellıncı yapıcaz”

Ya sevgili sığır. Bu nasıl bir para kazanma hırsı, bu nasıl bi işsizlik. Senin ben amına koyim. Youtube denen mecra tam anlamıyla çöplüğe döndü senin boktan videoların yüzünden. bkz: BURASI

Çöplüğe dönen bu youtube da sadece yararlı şeyleri izleyebilmeniz için bir filtreleme yapmak gerekiyor. Bunun için de güzel bir chrome uzantısı mevcut. İsmi Video Blocker. Gönderimi beğenip yorum yaparsanız linkini paylaşacağım. AHAHAHAHAHAHA. Şaka şaka. Size bu uygulamayı büyük bir amme hizmetiyle beraber sunuyoruz. Bağlantıdaki dosyayı masa üstüne çıkartıp uzantının “Import” sekmesinden direk yükleyerek sizi muasır medeniyetler seviyesine çıkartacak filtreye sahip olmuş olacaksınız. Filtreye tabii olan hiç bir youtube kanalı önerisi bile görünmez olur.

 

 

 

 

 

 

 

Yav kardeşim olur u öyle şey? Halil Söyletmez muhteşem ötesi videolar yapıyor. Bir keresinde “Nusret’ de hesap ödemeden et yedi eheahaehhaeha” diyebilecek kadar düşük IQ’ ya sahip bireyseniz siz bilirsiniz. Hemen sağında bulunan tuşu ile kanalı görünebilir hale getirebilirsiniz.

SAYGILAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.